Skip to content

GoldenSports Sneek

Samen buiten bewegen voor 55+

Elke dinsdag van 11:00 tot 12:00 uur.
(sportpark Tinga: tennisvelden De Vliegende Bal, Molenkrite 130 Sneek)

Elke dinsdagochtend van harte welkom!

GoldenSports gestart in Sneek

Houdt u ook van buiten bewegen? De frisse lucht, de wind door uw haar en de zon op uw hoofd? En bent u 55 jaar of ouder? Dan bent u van harte welkom bij de training van GoldenSports. Ook als u lichamelijke klachten heeft. Wel is het belangrijk dat u zonder stok kunt lopen. Kom gewoon naar de training en u kunt het uitproberen. Graag vooraf aanmelden, maar ook zonder opgave bent u van harte welkom!

De trainingen worden gegeven door een professionele trainer met een sportachtergrond. Zij gebruiken aangepaste sport- en spel materialen die veilig zijn in gebruik.

Elke dinsdag van 11:00 tot 12:00 uur.

U kunt zich aanmelden via onderstaand formulier!

Wat kunt u verwachten?

Doe mee en kom in beweging
  • Conditie training, outdoor fitness, balans/stabiliteit en coördinatie-oefeningen.
  • Gezellig in groepsverband.
  • Op veilige afstand van elkaar.
  • Heerlijk in de buitenlucht.
  • Deelname op eigen niveau.
Begeleiding

De trainingen worden gegeven door een professionele trainer met een sportachtergrond. De trainers gebruiken aangepaste sport- en spel materialen die veilig zijn in gebruik.

Inhoud van de training

We starten met een gezamenlijke warming-up: we maken de spieren los en werken aan de conditie. Daarna drie verschillende activiteiten: 15 minuten balans en coördinatie, 15 minuten spierkracht en lenigheid en 15 minuten sport en spel. We doen steeds verschillende sport- en spelactiviteiten en aan het eind een cooling-down.
Als afsluiting van de ochtend drinken we gezamenlijk nog een bakje koffie/thee in de kantine van één van de sportverenigingen die hun locatie beschikbaar stellen.

Kosten

Per keer betalen of met een strippenkaart

U kunt per keer betalen of met een strippenkaart. Een losse les kost € 4,50. Koopt u een strippenkaart voor € 45,00 dan krijgt u 1 les gratis (11 i.p.v. 10 lessen). Deze kosten zijn inclusief een bakje koffie/thee na afloop. Wanneer u niet meedoet, hoeft u ook niet te betalen.

Weersomstandigheden

Gaat de training met regen wel door?
Uit ervaring weten we dat de trainingen slechts twee of drie keer per jaar niet doorgaan door de regen. In de ochtend regent het toch minder dan in de rest van de dag.

“Een beetje motregen kunnen we wel hebben, onder een afdakje of met een poncho blijf je altijd droog”
Henk, 71 jaar.

“Buiten bewegen als het vriest? Heerlijk, als het maar niet glad is”
Annabel, 69 jaar.

“Ik doe nu meer dan een jaar mee en de training is bij ons maar twee keer niet doorgegaan, dat had ik niet gedacht”
Herman, 71 jaar.

Waarom GoldenSports?

Doel van de stichting

Het doel is het bevorderen van de vitaliteit van ouderen zodat ze langer gezond thuis kunnen blijven wonen. Door samen te sporten en bewegen ontmoeten ouderen hun buurtgenoten en ontstaan nieuwe sociale contacten.

Klik hier voor het informatiefilmpje.

Klik op onderstaande afbeelding voor een grotere foto.

Aanmelden - GoldenSports Sneek

Aanmelding

Aanhef

Adres

Contactgegevens

Toestemming

De gegevens op dit aanmeldformulier hebben we nodig voor de organisatie van GoldenSports Sneek. Wij vragen toestemming om deze gegevens te verwerken, op te slaan en te gebruiken voor eventuele nadere informatie en evaluatie van het programma GoldenSports.

Meer informatie?

Neem contact op met Rika Wind, buurtsportcoach en coördinator Senioren
06 51 44 19 95 / rika@sportfryslan.nl

Back To Top